Často kladené dotazy

Kam se dá zajet autem?

Autem se dá zajet po silnici prakticky až k vodě. Na místech pro bivaky auta stát nesmí.

Dá se na revíru postavit stan nebo bivak?

Na revíru se dá postavit malý stan, nebo rybářský bivak. A to pouze na místech pro toto vyhrazených. Přístřešek proti dešti lze postavit prakticky na kterémkoliv místě. Nejde zde stavět stany rodinného typu s ložnicemi a kuchyní.

Může se na revíru rozdělávat oheň?

Oheň se může rozdělávat POUZE NA URČENÝCH MÍSTECH po domluvě s obsluhou a pouze ze dřeva které si sami dovezete ( nelze v okolí revíru nic kácet ani sbírat).

Na kolik prutů se smí chytat?

Chytat se může na tři pruty s jednoduchými návazci. Tři pruty se  smí používat pouze při lovu kaprů. ( kombinace dva pruty boilie + fedder nebo plavačka, případně tři pruty boilie)  Vláčení a muškaření pouze jeden prut.

Jsou při lovu nějaká omezení která nejsou běžná na svazových vodách?

Ano. Na revíru se loví pouze s jedním návazcem na každé udici. Srkačky. Kombajny a podobné systémy jsou zakázané. Nesmí se používat pletená šňůra v celém návinu navijáku. Přesněji řečeno od nahozené nástrahy až do navijáku ( někdo už argumentoval, že pod pletýnkou má ještě podklad )

Je možné mít přímo na místě zaparkované auto?

NENÍ, pohyb vozidel v prostoru revíru je možný pouze po domluvě se správcem. V ostatních případech je ZAKÁZÁN.

Je možné se na revíru koupat?

Koupání jako takové není problém. Není zde žádná pláž ani koupaliště a tak koupání samotné nesmí rušit a omezovat ostatní lovící.

Kam se na rybníku odkládají odpadky?

Odpadky lze ukládat pouze do kontejneru k tomu určenému. U Obsluhy si při zakoupení povolení vyžádejte pytel na odpadky. Odpadky se třídí, neboť nevzniká tak velké množství komunálního odpadu.

Můžou být na revíru po dobu lovu psi, případně jiná zvířata?

V zásadě není se zvířaty problém. Je tu zase malé „ale“, zvířata nesmí obtěžovat ostatní lovící a bez kontroly pobíhat po revíru. Majitel zvířete si za něj samozřejmě zodpovídá.

Je na revíru nějaké sociální zařízení?

Ano je. Přímo v domku správce je možno si dojít na toaletu. Případně se za poplatek osprchovat. Revír je po obvodu osazen suchými záchody.

Je možné si na revíru zarezervovat místo?

Ano je. Místa však rezervujeme minimálně na DVA KALENDÁŘNÍ DNY. Rezervovat jeden kalendářní den jde pouze od pondělí do čtvrtka. V případě že se jedná o pátek, sobotu, nebo neděli, platí výše uvedená podmínka !!! K rezervaci můžete použít rezervační systém na našich stránkách .

Může se u vás zavážet a používat bójka?

Zavážet a umísťovat bóji je možné pouze na místech určených k bivakování a je potřeba se domluvit se správcem na pravidlech. Bojka smí být pouze tyčová.

Je možné se u vás stravovat?

ANO, všichni rybáři mají k dispozici naší klubovnu , kde je možné se najíst teplého jídla dle denní nabídky, případně se občerstvit nápoji ( točené pivo, limo, káva atd.) Na objednávku předem,  Vám uvaříme  téměř cokoliv... :-)

To je asi vše. Máte-li však nějaký konkrétní dotaz rádi Vám ho zodpovíme na telefonu +420 777 149 689 (od 9:00 do 18:00 h).