Rybářský řád revíru Letny I.

Na naší klubové vodě může chytat každý kdo si zakoupí oprávnění k lovu.

Není podmínkou být členem rybářského svazu nebo rybářské organizace.

Loví se na maximálně tři pruty s jedním návazcem a jednoduchými háčky.

Jako nástraha nesmí být požita živá či mrtvá rybka ani její části.

K lovu ryb musí být lovící vybaven, podložkou pod ryby, a podběrákem. Podložka pod rybu musí být měkčená o min. rozměru 100x60 cm a nelze jí nahrazovat jinými materiály.( lze zapůjčit ) Podběrák musí mít ramena o min. délce 90 cm. 

Focení ryb pouze v kleče nad podložkou a v minimální možné výšce aby nedošlo k pádu ryby. Fotit lze pouze s nejvyšší opatrností a ryba musí být bez zbytečných odkladů vrácena zpět do vody. Uchovávání ryb pro pozdější focení není možné. 

K lovu lze používat pouze únikové montáže. ( montáže po jejichž utržení odpadne olovo nebo krmítko a není rybou tahané za sebou )

K uchování ryb lze používat pouze EKO vezírky nebo EKO saky. ( Možno zapůjčit )

Přísný zákaz používání " srkaček, a podobných nesportovních montáží.

Přísná zákaz krmit nebo zakrmovat nevařeným nebo neupraveným krmením ( kukuřice, hrách, fazole, cizrna, ořechy a ostatní )

Zakazuje se používat pletená šňůra v celé délce návinu ( od navijáku k montáži)

Lovící je povinen mít při lovu podběrák přiměřené velikosti( minimální šířka ramene 90 cm) , peán, metr, tužku a podložku pod ryby,případně její plnohodnotnou náhradu. ( lze zapůjčit u správce )

Rozdělávání ohně pouze po dohodě se správcem. 

Parkování na revíru předem konzultujte se správcem !!! Bez předchozí domluvy není možné parkovat mimo zpevněné komunikace.

Lovící i doprovod jsou povinni udržovat pořádek po celou dobu pobytu !!!
Porušování těchto nařízení bude řešeno odebráním povolení k lovu a vykázáním lovícího bez nároku na náhradu.

Povolení k lovu jsou zálohována částkou 500 Kč. Tato kauce nebude v případě porušování rybářského řádu vrácena bez nároku na další. V ostatních případech se kauce vrací po ukončení lovu k odevzdanému povolení.


Místa rezervujeme minimálně na DVA KALENDÁŘNÍ DNY. Rezervovat jeden kalendářní den jde pouze od pondělí do čtvrtka. V případě že se jedná o pátek, sobotu, nebo neděli, platí výše uvedená podmínka !!!

 

Provozní doba revíru 

Duben : 6.00 - 22.00 hodin

Květen až Srpen: 4.00 - 24.00 hodin 

Září : 6.00 - 21.00 hodin

V případě že není obsluha přítomna stačí pro začátek lovu napsat SMS VE FORMĚ :

Jméno,  čas zahájení lovu, druh povolení  na telefonní číslo: 777 149 689. Touto SMS se lze prokázat při případné kontrole. Pečlivě zkontrolujte její odeslání. 

Obsluha Vám povolení vystaví později. Zahájení lovu bez tohoto bude považováno za přestupek a bude požavováno za pytláctví ze všemi důsledky . 
 

 

 

V případě nejasností se obraťte na pana Šrámka:

telefon: +420 777 149 689

nebo na e-mail: rybarsky-revir@seznam.cz